Hakkımızda

Ticaret hayatına 1994 yılında başlayan Tecer Eşarp, Sivas’a kazandırdığı hizmetlere bir yenisini ekledi. Bayanlara özel güvenli, nezih ve modern bir ev fikriyle doğan Tecer Evleri, Sivas’ın en işlek caddeleri olan İstasyon ve Atatürk Bulvarlarının kesiştiği Sivas Meydanına 1 dakika mesafede, alışveriş, eğlence ve resmi kurumların bulunduğu noktada yer almaktadır. Üniversite, Otogar ve Tren İstasyonuna sadece tek toplu taşıma aracıyla kolayca ulaşılabilecek konumdadır. Apart konumu itibariyle; Kentin son derece dinamik bir yapı arzeden sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamında şehir merkezinde olmanın avantajlarını yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir bölgededir. Özgün mimarisi ve oda kalitesiyle klasik öğrenci yurtlarından uzak bir anlayışa sahip olan Tecer Evleri farklı bir konaklama ve yaşam tesisidir.

Evlerimiz bir öğrenci yurdundan farklı olup küçük tip apartman dairesi şeklindedir, anahtarları şahsınıza ait müstakil her zaman girip çıkabileceğiniz içinde huzurla oturabileceğiniz kimsenin size karışmadan ve sizin kimseyi rahatsız etmeden yaşayabileceğiniz tarzda inşa edilmiştir.

Evlerinden uzaktaki konuklarına ev konforu sunmayı amaçlayan apartın daireleri çift kişilik 50m2, tek kişilik 30m2 büyüklüğünde; yatak odası, salon, mutfak, banyo-wc, balkon olarak tefriş edilmiş ve özenle dekore edilmiş odaları ev konforunu aratmayacak bir ortam sağlamaktadır.

Tecer Evleri standartların üzerindeki, kaliteli ve eksiksiz alt yapısı ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçilerimize modern, güvenli ve seviyeli yaşam alanları sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin sıcak bir aile ortamında, iyi bir eğitim almaları için gerekli olan tüm ihtiyaç ve beklentiler en ince detayına kadar titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.